Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Ostra Góra

Ostra Góra, Psary, małopolskie

  • 1 199 000 zł
  • 243 m²
  • 4 934,16 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Walat

Skontaktuj się

Dom, ul. Ostra Góra

Ostra Góra, Psary, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 199 000 zł

243 m²

4 934,16 zł/m²

Dom, ul. Ostra Góra

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 199 000 zł 243 m² 4 934,16 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
975 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

975 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 199 000 zł (4 934,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 243 m², 5 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 975 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: własne, kominek – płaszcz wodny, gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DIVO Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Psarach, położony na widokowej działce o powierzchni 975 m², w spokojnej i zielonej okolicy wśród wzniesień oraz terenów rekreacyjnych. Nieruchomość o powierzchni około 243 m² została oddana do użytkowania w 2025 roku i stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowego domu w wysokim standardzie, z szybkim dojazdem do Trzebini, Krzeszowic, Katowice, Krakowa oraz autostrady A4. (...)